NÁŠ PŘÍBĚH

Vaříme s láskou

Na podzim roku 2016 jsem se rozhodl vzkřísit prostory bowlingu, který v posledních letech již jen zkomíral. Měl jsem za sebou úspěšně rozběhlou Restauraci na náměstí (Krušovická) a rozhodl jsem se posunout se opět dál a nabídnout v Bílině prostor pro zábavu, aktivní trávení volného času s rodinou a přáteli, diskotéky a samozřejmostí pro mě byla to vše doprovázející kvalitní kuchyně.

Po 2 letech věřím, že jsem se rozhodl správně a bowling se stal místem pro místní i přespolní, kam si rádi zajdou na drink, večeři či za zábavou. 

Roman Schwarz

— PROSTORY —

Jaké prostory nabízíme?

HLAVNÍ SÁL S BAREM

Kapacita max 100 lidí. Možnost koutu pro DJ, taneční parket, jukebox, boxy pro zajištění soukromí, 2 TV s možností sportovních přenosů.

SALONEK

Kapacita max 35 osob. Soukromí pro uzavřenou společnost, stoly či boxy, možnost rautu, vhodné na menší společenské akce.

TERASA

Kapacita max 37 osob. V létě s možností vodní mlhy, v zimě možnost teplometů. Venkovní grill pro vaše party a oslavy.

— ZÁBAVA —

Sem vložte podnadpis

Šipky

Tři elektronické stroje na šipky. Na akce je možné zajistit i více strojů.

Stolní fotbálek

Dva stoly na stolní fotbal.

Biliard a kulečník

Jeden stůl na kulečník a jeden na biliard.

Stolní hokej

Jeden stůl na stolní hokej.

Jukebox

Široký výběr hudby.

Bowling

Dvě bowlingové dráhy.

— Akce —

Naše prostory jsou vhodné i pro následující využití

Svatby

Umíme pro vás připravit svatby na klíč. Od malých svateb pro např. 10 lidí až po velké svatby pro více jak 100 lidí. To i včetně svatebního obřadu přímo v prostorách bowlingu na terase či v salónku.

Zajistíme kompletní výzdobu, jídlo (formou menu či rautu), pití, zábavu (DJ či živá kapela, bowlingový či šipkový turnaj pro děti a dospělé, svatební tradice a soutěže), fotografa, atd. Užijte si svůj den bez starostí.

Firemní akce

Připravíme pro vás firemní akce, ať pouze formou posezení, posezení s občerstvením či sportovní turnaje (bowlingový, šipkový, fotbálkový, víceboje).

Můžete využít soukromí v našem salónku či pro velkou společnost celého prostoru restaurace. Zajistíme občerstvení formou rautu, hudbu, volnou zábavu.